mini showtruck

Showtruck je exkluzivní a netradičně řešený typ mobilního podia.

Další možností zajištění podií reprezentují Showtucks - mobilní podia. Jejich výhodou je rychlá montáž a demontáž a také netradiční vzhled. Z těchto důvodů jsou vhodná pro prezentační akce a roadshow, kde mohou být použity i několikrát během dne a to na různých místech.

Lze je také využít i pro firemní, kulturní a sportovní akce, kdy slouží pro jednotlivá vystoupení nebo prezentaci produktů. Podia jsou opatřena  voděvzdornou a protiskluzovou podlahou.

galerie

technická specifikace

 • rozměry Mini showtruck podia:
  Šířka podia: 8 m
  Hloubka podia: 5 m
  Výška podia: světlá výška 2,3 m, celková výška 4 m
  Barva Showtruck XL: kávová (možnost brandingu nebo změny barvy) - možnost používání: celoročně
 • doplňková výbava Mini Showtrucku
  - ozvučení a osvětlení
  - přehlídkové molo
  - moderátor
  - vystoupení umělců

možnosti použití

 • firemní a kulturní akce
  Showtruck lze použít jako klasické podium, kde se odehrávají vystoupení umělců, moderátorů, soutěže s dětmi a dospělými apod. Zároveň může na akci sloužit jako dekorace.
 • roadshow
  Ideální prostředek ke zvýraznění Vašeho produktu. Majestátně působící americký tahač přitahuje pozornost kolemjdoucích, kteří na podiu sledují doprovodný program, předvádění produktů apod. Pro dlouhodobé roadshow nabízíme možnost obrandování logy produktu nebo firmy.
 • veletrhy a výstavy
  Způsob, jak netradičně řešit expozici. Podium lze využít pro umístění představovaných produktů, jako konferenční prostory pro obchodní jednání nebo pro doprovodný program - ukázky výrobků, vystoupení umělců apod. Samozřejmostí je opět možnost obrandování logy firmy, jak tahače, tak i návěsu.

Jako doplněk pro Vámi pořadáne akce nabízíme:

 • dětské atrakce
  skákací hrad, nafukovací skluzavka, aktivní centrum, překážková dráha..
 • sportovní atrakce
  horolezecká stěna, bungee trampolíny, lidský stolní fotbal, zorb, bungee runing, radar gate..
 • moto atrakce
  buggy, čtyřkolky, vozy Hummer, Segway, motokáry, minibike..
 • simulátory
  simulátor formule 1 Ferrari, elektrický býk, surf simulátor, racing simulátor, aerotrim, golfový simulátor, lovec světla - party stany a podia
 • Více informací naleznete na www.zabavenatrakce.cz

tagy

Exhibition truck, výstavní kamion, prezentační kamion, roadshow kamion, roadshow truck, promo kamion, promotion návěs, prezentační návěs, roadshow návěs, zdravotnický kamion, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, medical truck, medical trailer, promo kamion, promotion kamion